WTF Designin yhteystiedot

Autamme teitä
luomaan brändinne näkyväksi

Missiomme on vahvistaa asiakkaidemme brändien kilpailukykyä, jotta he voisivat palvella omia asiakkaitaan paremmin, vastuullisemmin ja laadukkaammin. Jos siis kaipaatte apua omien tavoitteidenne saavuttamiseen, olkaa yhteydessä!

 

Yhteyshenkilöt

Lasse Paakkonen

Myynti
Liiketoimintajohtaja, osakas
040 840 3585, lasse@wtfdesign.fi

Sanna Paakkonen

Markkinointi
TJ, brändinrakentaja, osakas
0440 265 210, sanna@wtfdesign.fi

Jätä yhteydenottopyyntö

Pakollinen
Pakollinen
Pakollinen
Pakollinen
Pakollinen

LUOTTAMUS

Meille on tärkeää, että asiakkaamme tuntevat olevansa hyvissä käsissä. Asioiminen kanssamme on riskitöntä ja luotettavaa. Kuulumme Suomen vahvimpiin ja lakisääteisten velvotteiden hoitamisen voi tarkistaa tilaajavastuu.fi-palvelusta. 

WTF Design kuuluu Suomen vahvimpiin!
WTF Design kuuluu Tilaajavastuu-palvelun piiriin.

YHTEYSTIEDOT

WTF Design Oy
Kirkkokatu 28, 92100 Raahe
wtf@wtfdesign.fi • Y-tunnus: 2222224-5

Yrittäjä Sanna Paakkonen
sanna@wtfdesign.fi • 0440 265 210

Yrittäjä Lasse Paakkonen
lasse@wtfdesign.fi • 040 840 3585

Tietosuoja ja rekisteriselosteet
AsiakasrekisteriMarkkinointirekisteri

Laskutusosoite:
Verkkolaskuosoite: 003722222245
Verkkolaskujen välittäjä: 003708599126 (Liaison)
Sähköpostitse: fennoa.FI.P.131321-2@docinbound.com

Seuraa meitä somessa!


TIIMI

Sanna Paakkonen

Master of WTF Design, brändinrakentaja, perustajaosakas
sanna@wtfdesign.fi

Tutustu

Lasse Paakkonen

Liiketoimintajohtaja, osakas
lasse@wtfdesign.fi

Tutustu

Manda Kosola

WTF-webbivelho, web designer
manda@wtfdesign.fi

Tutustu

Niina Luomajoki

Brändibarista, visuaalinen suunnittelija
niina@wtfdesign.fi

Tutustu

Heikki Ylipaavalniemi

WTF-koodiguru, web designer
heikki@wtfdesign.fi

Tutustu

Ari Lankinen

Web developer trainee
ari@wtfdesign.fi

Tutustu